Jeg har akkurat fått konstatert at pcn er en tidstyv…..som om jeg ikke visste det fra før….i går gikk strømmen her og da den kom tilbake gadd jeg ikke slå på igjen pcn…den var av i ca 24 timer og jeg fikk gjort masse iløpet av dagen i dag….dum som jeg var slo jeg på igjen pcn og gjett hvem som har tilbrakt 2 timer på ræva foran pcn uten å fått gjort noe fornuftig at all…..
Tidstyven
Publisert av Monika T Aa
Jeg er 44 år, gift med B og sammen har vi en sønn med downs syndrom og epilepsi på 22 år , en datter med ADHD på 19 år ,en sønn med ADHD på 9 år og alt for mange dyr ;) Bloggen min handler om hverdagens små og store hendelser, en og annen oppskrift,noe hobby og litt om alt anna som rører seg :) Vis alle innlegg etter Monika T Aa
Hehe, ja sånn kan det gå. Vet ikke hvor mye tid jeg har brukt her med Macen i dag. Jeg trøster meg med at jeg er hjemem alene (ungene erjo hjemem, men de sover jo) og jeg trenger litt selskap. Og da er det vel mer hensiktsmessig med Internett og blogging enn TV? Eller?
LikerLiker
Der må jeg jo si meg enig..TV’n er vel den største tidstyven for folk flest……selv om bloggen min har lidd under «oi jeg skulle blogget, men jeg glemte det» siden februar 😛
LikerLiker